keresés az oldalon
 
Önkormányzati hírlevél
E-Mail:
Név:
KöszöntőVárosunkÖnkormányzatVárosi intézményekÜgyintézésKözérdekű információk
Iskolai hírek, rendezvények

Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Petőfi Sándor Általános Iskola
Radnóti Miklós Általános Iskola
Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola
Pászti Miklós Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Perczel Mór Szakképző Iskola és Kollégium
Táncsics Mihály Gimnázium
  • Közéleti hírek
  • Önkormányzati
  • Kistérségi hírek
  • Sporthírek
  • Egyházi hírek
  • Városi újság
  • Intéztmények, iskolák
    Intéztmények, óvoda
    Intéztmények, egyéb
  • Önkormányzati
  • Kistérségi
  • Egyházi
  • Sport
  • Szórakozás
  • Közlemények
  • Felhívások
  • Pályázatok
  • Közbeszerzés
  • 2010. évi országgyűlési választás
  • 2010. évi önkormányzati választás
  • 2011. évi népszámlálás
  • 2014. évi választások
  • Hol vagyok: Iskolai hírek, rendezvények | Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
    A Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola versenyeredményei a 2012-2013. tanévben.

    Gratulálunk és további sikereket kívánunk versenyző tanulóinknak, köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!

     


     TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK
    TITOK Országos Történelem Tesztverseny
    Budapest, 2013. május 12.
    Marton Gergő 8.b 2. hely
    Novák Bence 5.a 4. hely

    Német nemzetiségi verseny megyei forduló
    Mór, 2013. május 2.
    Petrovszki Barna Pál 7.b 3. hely
    Körzeti matematika verseny
    Mór, 2013. május 2.
    Pánczél Barnabás  3. hely, Ragcsák Dániel 3. hely

    "Kerekemese" Országos Honismereti Verseny
    Ópusztaszer, 2013. ápr. 26-27.
    Vágó  Blanka, Gyuricza Luca, Czetli Anna, Rideg Judit 7. hely
    Természet-Ember- Környezet   Megyei Verseny
    Székesfehérvár, 2013. ápr. 24.
    Tóth Loretta, Rideg Judit  3. hely
    Pisch Milán, Marton Gergő 3. hely

    MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny
    Székesfehérvár, 2013. ápr. 20.
    Angol nyelvből Vágó Blanka 6.a  3. hely
    Matematikából Marton Gergő 8.b  9. hely

    "Téli madaraink" természetismereti verseny területi döntő
    Sárkeresztes, 2013. ápr. 25.
    Groszeibl Sarolta, Vécsei Noémi, Kalafatics Imre, Kálmán Kevin összeállítású csapat 1. hely
    Szent György - napi rajzpályázat
    Díjat kaptak:Kristin Nóra, Förhécz Nóra, Éles Nikolett, Szabó Barbara, Wittner Márton

    Térségi angol nyelvi találkozó
    Sárkeresztes, 2013. ápr. 18.
    Csapatunk a legjobb kiejtés díját kapta előadásáért.

    Szemere Gyula helyesírási verseny, megyei forduló
    Székesfehérvár, 2013. márc. 27.
    Kalafatics Imre 4.a  3. hely

    Lotz János Országos Szövegértési és Helyesírási Verseny
    Bonyhád, 2013. márc. 22-23.
    Marton Gergő 1. hely


    Körzeti helyesírási verseny
    Szent Erzsébet Róm. Kat. Ált. Isk., 2013. márc. 6.
    Kalafatics Imre 4.a 1. hely

    A Szitakötő c. gyermekfolyóirat " Kié lesz a grund?" országos rajzpályázata
    Novák Bence 5.a  3. hely

    Ly-j megyei helyesírási bajnokság
    Székesfehérvár, 2012.nov. 20.
    Viczai Dóra 6.b  4. hely
     
    Területi szépkiejtési és olvasóverseny
    Mór, 2012. nov. 22.
    Ragcsák Dániel 2. hely
     
    Természetismereti és környezetvédelmi verseny
    Szent Erzsébet Róm. Kat. Ált. Iskola, 2012. nov. 20.
    Ottó Nóra, Pisch Milán, Marton Gergő csapat  1. hely
     
    Területi mesemondó verseny
    Mór, 2012. nov. 20.
    Wachtler Szilvia 2. hely
     
    „Segíts a Földnek lélegezni!" című megyei rajzpályázat
    Fejér Megyei Hírlap szerkesztősége
    Susorányi Evelin  2. helyezés
     
    Körzeti mesevetélkedő
    Dr. Zimmermann Ágoston Ált. Iskola, 2012. nov. 14.
    Agárdi Anita, Förhécz Nóra, Kalafatics Imre, Czetli Júlia csapat 2. hely
     
    Kis természettudós körzeti verseny
    Kincsesbánya, 2012. okt. 27.
    Czövek Viktória, Vágó Blanka, Gregorics Dóri, Kertai Lora, Hanna  4. hely
     
    Körzeti komplex  tanulmányi verseny
    Kincsesbánya, 2012. okt. 26.
    Katona Liza, Ragcsák Dániel, Klempai Ronett csapat 3. hely
     
    SPORTVERSENYEK
     
    Megyei úszó diákolimpia
    Székesfehérvár, 2012. jan. 12.
    Teréki Viktória 100 m mellúszás 2. hely
    Peidl Nárcisz 50 m hátúszás 3. hely
    Deák Dorka 50 m mellúszás 3. hely
    Kaiser Luca, Nyevrikel Eszter, Besenyei Eszter, Regőci Boglárka 4x50m gyorsváltó 3. hely
     
    Városi úszóverseny
    Mór, 2012. dec. 13.
    1. helyezést ért el: Regőci Boglárka, Kovács Helga, Petrovszki Barna Pál, Páldi Gábor, Pisch Milán, Tódor Dániel, Marton gergő, Katona Bence, Teréki Viktória, Vitek Imre
    2. helyezést ért el: Kaiser Luca, Peidl Nárcisz, Kaiser Ákos, Kalafatics Imre, Hajdu Milán, Kerek Tibor, Deák Dorka, Horváth Korinna, Czetli Anna, Rideg Judit, Petrovszki Barna Pál,  Szehofner Vivien, Jánosi Bíborka, Szűcs Dávid, Teréki Viktória, Susorányi Evelin
    3. helyezést ért el: Peidl Nárcisz, Krausz Balázs, Baracsi Dorina, Kalafatics Imre, Vas Gergő,
    Szehofner Vivien, Tódor Dániel, Marton Gergő
    Leány körzeti teremlabdarúgó bajnokság
    Mór, 2012. dec. 20.
    1. helyezést ért el csapatunk ( Erdenechimeg Khongorzul, Csöngdei karina, Szehofner Vivien, Végh Katalin, Muhadri Diellza, Schandl Barbara, Dobos melánia, Németh Orsolya, Szényi Alexandra)
     
    Footsal körzeti diákolimpia
    Mór, 2012. dec. 18.
    3. helyezést ért el csapatunk ( Fazekas József, Pisch Milán, Kurkó György, Czövek Zoltán, Kovács Tibor, Grüll Dániel, Végh Rudolf, Pintér bence, Molnár Zoltán, Németh Milán)
     
    Körzeti aquatlon verseny
    Mór, 2012. okt. 11.
    1. helyezést ért el  Peidl Nárcisz, Baracsi Dorina, Szatzker Anna, Kaiser Luca, Regőci Boglárka, Németh Noémi, Páldi Gábor, Petrovszki Barna Pál, Szűcs Adrián, Teréki Viktória, Szehofner Vivien,  Susorányi Evelin, Vitek Imre, Laczi György, Molnár Zoltán
    2. helyezést ért el: Peidl Nárcisz, Krausz Balázs, Fazekas Hunor, Szabó Péter, Regőci Boglárka, Páldi Gábor, Teréki Viktória
    3. helyezést ért el: Kovács helga, Groszeibl Sarolta, Förhécz Anna, Páldi Réka, Kiszi Noémi, Bordács Martina, Kalafatics Imre, Stolmár Ádám, Kojnok András, Kiszi melinda, Horváth Korinna, Brázik Petra, Szehofner Vivien, Laczi György, Molnár Zoltán
     
    Bornapi sportversenyek
    Mór, 2012. okt. 5.
    Sakk - 1. hely Merkatz Dávid. 2. hely Bernáth Zalán
    Tollaslabda - 1. hely Németh Milán 3. hely Jakab András
     
    Megyei duatlon diákolimpia
    Mór, 2012. szept. 27.
    1. helyet szerzett egyéniben Teréki Viktória, Frey Tibor
    2. helyet szerzett egyéniben Vitek Imre, Susorányi Evelin
    3. helyet szerzett egyéniben Pintér Szabolcs, Deák Dorka, Csöngedi Karina, Frey Katalin
    Csapatban 1. helyet szerzett Somogyi Bálint, Krausz Balázs, Tóth Bálint, Fazekas Hunor, Szatzker Anna, Peidl Nárcisz, Tuba Vivien, Bódis Vivien, Hajdu Milán, Babóthi benjamin, Kerek Tibor, Kovács Dominik, Regőci Boglárka, Nyevrikel Eszter, Kiszi Noémi, Bordács Martina, Susorányi Evelin, Csöngedi Karina, Frey Katalin, Trampler Kinga
    Csapatban  2. helyet szerzett Ointér Szabolcs, Bierbaum Arnold, Babóthi Alex, Szűcs Adrián, Deák Dorka, Végh Katalin, Brázik Petra, Kiszi Melinda, Kurkó György, Takács Dorián, Kovács Tibor, Jakab András
     
     
    Országos serdülő atlétika bajnokság
    Tatabánya, 2012. szept. 22-23.
    Pisch Milán 1. hely  80 m síkfutás Magyar Bajnok
     
     
    Nemzetközi Gyermek Atlétika Verseny
    Varsó, 2012. szept. 7-10.
    Pisch Milán 60 m síkfutás 1 .hely






    Lamberg-kastély programjai






  • Móri Észak-nyugati ipari terület
  • Építéshatósági ügyintéző
  •  
    Szerkesztői belépésBorvidék portálImpresszum Linkek
    kepeslap Start Page Oklevél Facebook Magyar english deutsch mikro admin galeria polgarmester